Discovery dive – okénko k nahlédnutí pod vodní hladinu

Nabídka pro ty, kteří by si chtěli potápění zkusit a ještě nejsou rozhodnuti udělat si potápěčský kurz.

Okénko je tu prostě pro všechny.

Okénko se odehrává v bezpečném a přívětivém prostředí bazénu, kde je teplá voda, slušná viditelnost a zkušený instruktor S kompletním potápěčským vybavením si můžeš vyzkoušet nečekaný pocit volnosti pod vodní hladinou. Vše, co k tomu potřebuješ Ti půjčíme.

Jediný ponor v bazénu nebo v kontrolovaných podmínkách Vám pomůže zjistit, co potápění vlastně je. Přihlásíte-li se po tomto ponoru do potápěčského kurzu (Scuba Diver), odečteme ti tuto částku z ceny.

Cena
1000 Kč
Obrázek

Pojďte SE S NÁMI potápět
a zkuste si jeden z mnoha našich kurzů!

Ponořte se s námi do světa ticha a poznejte krásy potápění! Pojďte se při jednom z mnoha našich kurzů potápění podívat pod hladinu na to, co jste dosud viděli jen v televizi! Po absolvování kurzu potápění, s našimi zkušenými instruktory, se pro vás stane potápění zábavné, snadné a hlavně bezpečné. To vám jistě potvrdí kdokoliv z našich absolventů potápějících se s námi velmi EASY. Je to vážně s EASYdiving paráda.

V kurzu potápění se postupně přes výcvik v bazénu, poté i v terénu naučíte spolehlivě používat dýchací přístroj a získat tak potápěčskou kvalifikaci v renomovaných systémech CMAS a IANTD. Po úspěšném absolvování kurzu získáte mezinárodně uznávaný potápěčský průkaz a kvalifikační potápěčskou kartu. Na námi pořádaných akcích Vás budou při potápění doprovázet a pomáhat Vám naši zkušení instruktoři.